Zadzwoń 604 492 172 lub 81 710 4176 | Pn-Pt 8:00 - 16:00

Zasady zakupów

 1. Zamówienia dokonywane są przy pomocy witryny internetowej www.efaro.pl
 2. W celu realizacji Zamówienia należy:
  1.  wybrać opony - wypełniając odpowiednie pola w "Wyszukaj oponę" - wyświetli się lista opon spełniających zadane kryteria,
  2. kliknąć na wybrana oponę a następnie na ikonkę "Przejdź do zamówienia".
  3.  w zakładce "Dostępne warsztaty":
   • wybrać warsztat,
   • wskazać rodzaj felgi (stalowa/aluminiowa),
   • wybrać liczbę zamawianych opon.
   • operację zakończyć kliknięciem "Wyszukaj" - zostanie wyświetlona lista warsztatów w danej lokalizacji z podaniem ceny zamówionych opon wraz z montażem.
 3. W celu zrealizowania zamówienia proszę kliknąć ikonkę "Zamów" przy wybranym warsztacie a następnie wypełnić formularz zamówienia o którym mowa w pkt. 4.
 4. Potwierdzenie Zamówienia może odbywać się drogą mailową poprzez wypełnienie formularza Zamówienia lub telefonicznie – na wskazany w Zamówieniu numer telefonu Serwisu.
 5. W przypadku problemów ze złożeniem Zamówienia prosimy o kontakt mailowy bok@efaro.pl  lub telefoniczny 604492172 w pon-piątek w godz. 8-16.
 6. Zamówiony przez klienta Towar jest na nasz koszt dostarczany do wybranego serwisu w ciągu 24h** (nie dotyczy sobót i niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy).
 7. Od momentu dostarczenia Towaru, wybrany serwis w ciągu 24h kontaktuje się z klientem telefonicznie celem umówienia terminu wymiany.
 8. Wszelkie rozliczenia za zakupiony towar oraz montaż dokonywane są na miejscu w serwisie.
 9. Ceny opon dostępnych podane w portalu są cenami brutto i zawierają cenę montażu. W przypadku opon na zamówienie ceny mają charakter orientacyjny.
 10. Cena montażu może się różnić w zależności od wybranego Serwisu jak i rodzaju felgi. Podana cena od ... jest najniższą dostępną ceną uwzględniającą montaż na feldze stalowej.
 11. Usługa montażu obejmuje: montaż/demontaż koła, wyważenie, przykręcenie. Pozostałe usługi w tym Run Flat oraz wyważanie na feldze nieprzelotowej (system PAX) są dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem wybranego serwisu.
 12. Wszystkie oferowane na portalu Towary objęte są gwarancją producenta.
 13. Okres gwarancji opony liczony jest od daty sprzedaży.
 14. Opony dostępne na portalu nie są starsze niż 36 miesięcy od daty wyprodukowania i spełniają   polską normą PN-C94300-7 - "Ogumienie. Pakowanie, przechowywanie i transport"-  opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty wyprodukowania uważa się za opony pełnowartościowe – zachowują wszystkie parametry dotyczące bezpieczeństwa i eksploatacji .*
 * - Wszystkie opony dostępne na portalu spełniają w/w normę , w większości są wyprodukowane w 2015 lub 2014 roku. Na przydatność opony do użytkowania wpływa w głównej mierze ich sposób magazynowania i transportu. Opony oferowane przez naszą firmę przechowywane są w magazynach z zachowaniem wymaganych warunków składowania i przechowywania.
** - dotyczy zamówień złożonych do godz. 13.00