Zadzwoń 604 492 172 lub 81 710 4176 | Pn-Pt 8:00 - 16:00

Inbud-Faro S.A. prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej opon i felg do wszelkiego rodzaju samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i przemysłowych. W branży oponiarskiej firma działa od 1996 roku.

Oferuje szeroką gamę produktów: felgi stalowe i aluminiowe takich firm jak Mak, Alutec, MW, opony, części zamienne do samochodów Daewoo, Kia, Hyunadai, akcesoria wulkanizacyjne. Można u nas znaleźć wszystko, co wiąże się z dziedziną kół samochodowych, zawsze w atrakcyjnej cenie.

Firma prowadzi 2 hurtownie terenowe: w Kielcach przy ul. Krakowskiej 293 i w Gdyni przy ul. Przemysłowej 9. Centrala znajduje się w Lublinie przy ul. Grygowej 27, posiada także biura handlowe w Warszawie i Łodzi.

Spółka stale rozbudowuje swoją sieć sprzedaży hurtowej na terenie Polski nie tylko w oparciu o własne biura i oddziały, ale także poprzez spółki zależne jak: Opony 7 plus Sp. z o.o. w Żorach (www.opony7plus.pl) oraz IFR Opony Sp. z o.o. w Poznaniu (www.ifropony.pl).

Sieć dystrybucji pokrywa teren całego kraju, a plany spółki zakładają otwieranie kolejnych oddziałów w najbliższych latach, przede wszystkim w regionach o największym potencjale rozwoju.

Spółka rozwija także internetowe kanały sprzedaży dedykowane sprzedaży hurtowej - B2B  oraz detalicznej - platforma handlowa www.efaro.pl, gdzie prowadzona jest sprzedaż opon wraz z usługą montażu poprzez sieć współpracujących serwisów partnerskich.

Poza głównym przedmiotem działalności Spółka prowadzi także montaż lekkich przyczep samochodowych i kompletnych (www.farotrailers.com).

Inbud-Faro S.A. jest obecnie prężnie rozwijającym się dystrybutorem o ugruntowanej pozycji na rynku felg i opon w Polsce, wchodzącym na rynki międzynarodowe. Reprezentuje producentów o uznanej renomie na całym świecie. Jako jedna z 5 firm w Polsce jest hurtownią partnerską firmy Michelin.  

Obecna pozycja firmy jest rezultatem kilku podstawowych czynników, na których buduje swoją strategię:
 - nowoczesny system zarządzania oraz możliwości kapitałowe; dzięki temu możliwy jest dynamiczny rozwój oferty firmy i wprowadzania nowych produktów, a z drugiej, zapewniona jest stabilność funkcjonowania firmy.
 - doskonała baza magazynowa i logistyczna zapewniająca sprawną obsługę zarówno dostaw towarów jak i klientów.
 - wieloletnia bliska współpraca z naszymi dostawcami; zapewniająca naszym Klientom szeroką ofertę, atrakcyjne warunki zakupu i bieżącą dostępność towarów co pozwala nam  być dla nich solidnym partnerem.

Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników pozwalają dokładnie rozpoznać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oraz zmiany zachodzące na rynku i szybko na nie reagować. Procentuje to zaufaniem, jakim darzą nas nasi partnerzy, którzy chętnie do nas wracają i zawsze czują się mile widziani.